archief

Expositieschema 2019 ’s Landshuis

nr

Periode: za t/m di

Grote zaal

Discipline

Paardenstal & annex

Discipline

1

do 3 tot wo 30 jan.

Martijn Kips/Marleen Wouters

Schilderkunst/beeldenhouwen

idem

2

Do 31 jan. tot di 26 feb.

Dorthy Allefs

Div.

Franka Op de Beke

schilderkunst

3

Do 28 feb. tot wo 27 maart

Myra de Munck /Angeline Catteeuw

schilderkunst

Iza van Riemsdijk

vliegenmeppers

4

Do 29 mrt tot wo 24 apr

Atelier Het Hart: Heidi de Vree

schilderkunst

Wilfried Holvoet

schilderkunst

5

Do 25 apr tot wo 22 mei

Theo Buysse

fotografie

Emiel v.d. Velde

beeldhouwwerk

6

Do 23 mei tot wo 19 jun

Groepsexpo Janneke Rottier e.a.

schilderkunst

idem

7

Do 20 jun tot wo 17 juli

Benny Luyckx

schilderkunst

idem

8

Do 18 jul tot wo 14 aug

A. Klompenmakers

schilderkunst

Pien de Geus

schilderkunst

9

Do 15 aug tot wo 11 sep

Nicole Roggeman/Dora de Coninck

schilderkunst

Papajan

graffiti

10

Do 12 sep tot wo 9 okt

SASK docenten

Div.

idem

Div.

11

Do 10 okt tot wo 13 nov

Lieve Staut Julia Vlegels

Grafiek

idem

grafiek

12

Do 14 nov. tot 31 dec.

Dirck Martens

Schilderen beeldhouwwerk

 

schema 2018

Periode in de expositiezaal Naam en disipline Opleiding en Quote
5 tot 31 januari Groepstentoonstelling beeldhouwers specialisatiejaar SASK: Jef de Pagie,Guido Verlaet; Herman Boeye; Huibert Verbruggen 4 jaar beeldhouwen SASK

‘SPAZZATURA”

2 tot 28 februari Juliette Dieudonnée
keramiek
Art is a line around your thoughts.” Gustav Klimt,
2 tot 28 maart Lutgart Verdonck; schilderkunst Schilderkunst H.K. Lucas Gent; H.K. Specialisatie restauratie kunstwerken K.A.S.K. Gent; Hogere Graad beeldhouwkunst SASK.

De kunst is een eenheid die zich over de veelheid heen legt”, Francis Smets

30 maart tot 25 april Rieja Aart; fotografie

Her ‘still lives’ are leading into another dimension of life,

passing to the other side of visibility”, Michel Diaz, schrijver

27 april tot 23 mei SASK, studenten en workshops van de academie voor schone kunsten St. Niklaas
25 mei tot 20 juni Kreatieve Vorming Hulst, jaaroverzicht cursisten
22 juni tot 18 juli Wouter de Leander;

fotografie

Ik fotografeer omdat ik hou van onbewaakte momenten, van kantelpunten. Dat onverklaarbare gevoel dat er iets in de lucht hangt. Iets dat er voor zal zorgen dat alles binnen enkele seconden zal kantelen. Vallen. Als één blok of in miljoenen scherven.”
20 juli tot 15 augustus Jan d’Hooghe;

schilderkunst

muzikant, componist en beeldend kunstenaar. ‘Nie wieder Stapel!’ is zijn tweede solo tentoonstelling.

‘The longer you look at an object, the more abstract it becomes, and, ironically, the more real’ , Lucian Freud

17 augustus tot 12 sepember Denise Mets;

schilderkunst

Academie Brugge, 4 jaar.
Specialisatie op Academie Sint-Niklaas 3 jaar. In 2017 afgerond.
Van tastbaar naar ontastbaar”
14 september tot 10 oktober Roy Bosch/Daisy Van Overtveldt

schilderkunst; fotografie; installatie

Roy: 8 jaar schilderkunst SASK; vrije grafiek en druktechnieken

Daisy: 8 jaar schilderkunst en fotografie SASK
‘zoek, vind en wees jezelf, op die manier wordt je werk sterker en persoonlijker”

Periode in De paardenstal
5 tot 31 januari Zie expositiezaal
2 tot 28 februari Roel Vanhuffel;

grafiek en beeldhouwkunst

4jaar theater kostuums en decor bij Raymond Schrijvers;

5jaar Schilderkunst bij André Roelandt; 7jaar tekenkunst bij Herman Van Snick; 4jaar beeldhouwkunst bij Edith Ronse;

Laureraat ; “Legaat Hulstraet” 2013 – 2014 met eervolle vermelding.

Elke vogel zingt zoals hij gebekt is.”

2 maart tot 18 april Randell; schilderkunst “Psychiatric help for each and every individual now!”
30 maart tot 25 april ‘Tears from Heaven’,

organisatie Kunstraad Hulst

Winnende deelnemers.
27 april tot 23 mei SASK; zie expositiezaal
25 mei tot 20 juni K.V. Hulst; zie expositiezaal
22 juni tot 18 juli Gerda Holtgreve-van Doornik ;

beeldenhouwkunst

beeldhouwen Gooische Academie te Laren N.H.;

H.G. En specialisatie beeldhouwkunst SASK

Mijn werk is maatschappijkritisch en verwerkt in de beelden mijn emotie die dat teweeg brengt.”

20 juli tot 15 augustus Mus Moments;

schilderkunst

Alles wat is en wat kan zijn, al je gevoelens, levenslessen en dat wat valt los te laten, alles is in het moment, in elk moment, telkens weer…”
17 augustus tot 12 sepember Marijke Jaburg;

tekenkunst

tekenkunst, d’Academie Sint-Niklaas / privé teken-pastelles, Amsterdam / olie op papier, academie ‘Buri’

Op zoek naar de beweging vanuit Dans Opera Muziek.”

14 september tot 10 oktober Zie expositiezaal
12 oktober tot 14 november Anneke Libbrecht; schilderkunst ” Verbeelding is belangrijker dan kennis” A.Einstein

5 jaar academie Kortrijk en 5 jaar SASK schilderkunst

15 november tot 31 december Eline Koklenberg; The Painting Housewife; schilderkunst – Matser Schilderkunst, academie Antwerpen

‘Het kunstwerk als een soort venster op de innerlijke wereld van zijn schepper’ renaissance gedachte

Expositieschema 2017 ’s Landshuis

Volgnr.

Periode: za t/m di

Naam

Discipline

opmerking

1

7 t/m 31 jan.

Franklin van Gelderland

fotografie

Sculptures in the Dark

2

4 t/m 25 feb

Randell Sarneel

schilderijen

26 t/m 28 apr carnaval gesloten

3

4 t/m 26 maart

Ut Fotocollectief Hulst

fotografie

4

1 t/m 23 apr

Reneé de Cock

Beelden en schilderijen

16 april pasen gesloten

17 april 2e paasdag open 14.00-16.00 uur

5

29 apr tm 21 mei

Lutgard Wittocx

Beelden en tekeningen

27 apr koningsdag gesloten

6

27 mei t/m 18 jun

Emiel v.d. Velde

Multi divers

25 mei hemelvaartsdag van 14.00 tot 16.00 uur geopend

4 juni pinksteren gesloten 5 juni open van 14.00-16.00 uur

7

24 juni t/m 16 jul

Kelly Thans

Fotografie

8

22 jul t/m 13 aug

Joke Vroom

schilderijen

9

19 aug t/m 10 sep

E. Berger & L. Knoben van Herwaarden

Fotografie en beelden

10

16 sep t/m 8 okt

Elsje van Ree & Hajo Hoffman

Fotografie

11

14 okt t/m 5 nov

Jorien Brugmans

Schilderijen, grafiek,poëzie

12

12 nov. t/m 4 jan.

Sint en kersthuis

EXPOSITIESCHEMA 2015 voor ’s Landshuis:
rolf mulder

PERIODE NAAM WOONPLAATS DISCIPLINE
1   02 jan  – 22 jan Koen  Cornelis Den bosch Multi disciplinair
2   23 jan – 12 feb Kris de Roover Terhole Tekeningen/schilderijen
3   13 feb – 05 mrt Rinneke van Looveren Hengstdijk Abstract schilderen
4   06 mrt – 26 mrt Paul v.d Velde St jansteen schilderkunst
5   27 mrt – 16 apr Rieja van Aart Frankrijk fotografie
6   17 apr -07 mei Fotoclub hulst Hulst fotografie
7   09 mei -27 mei Mirjam en Ronald Peeters Hulst cq Breda Viltwerken cq fotografie
8   29 mei -18 jun Kreatieve Vorming Hulst Alle disiplines
9   19 jun -09 jul Rolf Mulder Terneuzen 3 dim.
10 10 jul – 30 jul Janna Weyland Hulst Schilderkunst en assemblages
11 31 jul – 20 aug Remy Neumann Antwerpen Multi disciplinair
12 21 aug – 10 sep Reynaertexpo div div
13 11 sep – 01 okt Gino d’Artali Antwerpen Outsiderskunst; plat en 3 dimenionaal
14 02 okt – 22 okt Peter v.d. Heuvel Nijmegen fotografie
15 23 okt – 10 nov Annemarie Quispel Tilburg Grafische ontwerpen
16 10 nov – 31 dec VVV